Loading...
SĀKUMS2021-10-29T19:30:27+03:00

Putnu pazīst pēc dziesmas, cilvēku pēc darbiem.

Latviešu sakāmvārds

Nuvalo- kvalitatīvi HR pakalpojumi Eiropā!

Mēs zinām cik sarežģīti un svarīgi ir atrast darbiniekus ar nepieciešamām prasmēm. Piemērota darbinieka atrašana prasa daudz laika un dažreiz šķiet, ka nav iespējams atrast atbilstošu kandidātu. Citreiz personāls neatbilst darba devēja prasībām vai arī darbiniekam ir pārāk augstas prasības.

Nuvalo mērķis ir piedāvāt mūsu klientiem profesionālus ilgtermiņa vai īstermiņa personāla pakalpojumus. Nuvalo samazina personāla riskus un palīdz mūsu sadarbības partneriem stiprināt konkurētspēju.

Lasīt vairāk
0+
GADU PIEREDZE
0+
IZNOMĀTI DARBINIEKI
0+
KLIENTI

Mūsu pakalpojumi

Mēs piedāvājam papildus darba spēku atbilstoši Jūsu vēlmēm un kompānijas vajadzībām. Nav nozīmes vai meklējiet īstermiņa vai ilgtermiņa darbiniekus. MĒS UZŅEMSIMIES ATBILDĪBU UN GARANTĒJAM PROFESIONĀLUS NOMAS DARBINIEKUS.

Mēs palīdzēsim Jums atrast vispiemērotāko darbu. Mēs izvērtēsim Jūsu prasības. Mēs vienosimies ar darba devēju un pārstāvēsim Jūsu vajadzības. Mēs uzturam kontaktu ar potenciālajiem darba devējiem, vienmēr ņemot vērā Jūsu intereses.

Mēs piedāvājam veselības un darba drošības pakalpojumus uzņēmumiem. Mēs esam atbildīgi par riska analīzi, darba drošību un darba drošības instruktāžu.

Izvēlieties mūs, ja:

Lasiet mūsu blogu

Betonētājs

Betonētājs Nuvalo Latvia nodrošina darba iespējas [...]

Skatīt visus jaunumus

Atsauksmes no mūsu klientiem

Mums izveidojās laba sadarbība, saņēmām augsti kvalificetus darbiniekus. Neatbilstošus darbiniekus samainījām uz piemērotākajiem – bez problēmām. Plānojam turpināt un paplašināt mūsu sadarbību.

Loksa Clothing Expert OÜ

Ļoti patīkams, uz klientu orientēts serviss  ????

Lasita Aken AS, www.lasita.ee

Sadarbība ar Nuvalo bija ļoti laba. Visi līgumi tikai sagatvoti ātri un visi solījumi tika izpildīti. Mums nebija problēmu, šis ir veiksmīgās sadarbības piemērs. Mūsu uzņēmums iesaka sadarboties ar Nuvalo. Liels Jums paldies!

OÜ Dualteam, www.dualteam.ee
Nuvalo Employ pakub personaliteenuseid

Visi personāla pakalpojumi vienā vietā

Sazināties ar mums
DARBS ĀRZEMĒS
DARBINIEKU NOMA
Go to Top