Loading...
SĀKUMS2022-08-02T14:06:32+03:00

Putnu pazīst pēc dziesmas, cilvēku pēc darbiem.

Latviešu sakāmvārds

Nuvalo- kvalitatīvi HR pakalpojumi Eiropā!

Mēs zinām cik sarežģīti un svarīgi ir atrast darbiniekus ar nepieciešamām prasmēm. Piemērota darbinieka atrašana prasa daudz laika un dažreiz šķiet, ka nav iespējams atrast atbilstošu kandidātu. Citreiz personāls neatbilst darba devēja prasībām vai arī darbiniekam ir pārāk augstas prasības.

Nuvalo mērķis ir piedāvāt mūsu klientiem profesionālus ilgtermiņa vai īstermiņa personāla pakalpojumus. Nuvalo samazina personāla riskus un palīdz mūsu sadarbības partneriem stiprināt konkurētspēju.

Lasīt vairāk
0+
GADU PIEREDZE
0+
IZNOMĀTI DARBINIEKI
0+
KLIENTI

Mūsu pakalpojumi

Mēs piedāvājam papildus darba spēku atbilstoši Jūsu vēlmēm un kompānijas vajadzībām. Nav nozīmes vai meklējiet īstermiņa vai ilgtermiņa darbiniekus. MĒS UZŅEMSIMIES ATBILDĪBU UN GARANTĒJAM PROFESIONĀLUS NOMAS DARBINIEKUS.

Mēs palīdzēsim Jums atrast vispiemērotāko darbu. Mēs izvērtēsim Jūsu prasības. Mēs vienosimies ar darba devēju un pārstāvēsim Jūsu vajadzības. Mēs uzturam kontaktu ar potenciālajiem darba devējiem, vienmēr ņemot vērā Jūsu intereses.

Mēs piedāvājam veselības un darba drošības pakalpojumus uzņēmumiem. Mēs esam atbildīgi par riska analīzi, darba drošību un darba drošības instruktāžu.

Izvēlieties mūs, ja:

Lasiet mūsu blogu

Skatīt visus jaunumus
Nuvalo Employ pakub personaliteenuseid

Visi personāla pakalpojumi vienā vietā

Sazināties ar mums
DARBS ĀRZEMĒS
DARBINIEKU NOMA
Go to Top