NUVALO


Nuvalo sniedz pakalpojumus kopš 2005. gada. Tas nozīmē, ka mums ir vairāk nekā 14 gadu starptautiska pieredze dažādos personāla vadības pakalpojumos. Mūsu galvenie pakalpojumi ir darbaspēka noma un darbinieku rekrutēšana. Mēs srādājam, lai piedāvātu labākos risinājumus gan mūsu klientiem, kuri meklē darbiniekus, gan mūsu darbiniekiem, kuri meklē darbu.

Mūsu veiksmes atslēga – vēlme piedāvāt vislabāko kvalitāti!

Mūsu misija ir nodrošināt augstas kvalitātes HR pakalpojumus.

Mūsu vīzija ir kļūt par lielāko un profesionālāko HR pakalpojumu sniedzēju Eiropā.

Mūsu vērtības:

  • Uzticamība

Mēs izpildām visus solījumus! Mēs uzņemamies atbildību par mūsu pakalpojumiem un katru dienu strādājam, lai tos uzlabotu, lai mūsu klienti būtu apmierināti.

  • Saistības

Mēs zinām, ka katram uzņēmumam ir savas īpatnības. Mēs iepazīstam Jūs, Jūsu vajadzības un ņemam vērā tās, lai sniegtu labākos pakalpojumus.

  • Inovācijas

Mūsu kompānija nepārtraukti attīstās. Mums ir svarīgi atrast un realizēt jaunas iespējas.

  • Sadarbība

Mūsu klienti ir mūsu partneri! Mēs abpusēji sadarbojamies.

Mūsu klienti par mums

Sadarbība ir bijusi laba. Mums ir kvalificēti darbinieki. Tie, kas nav piemēroti, mēs esam spējuši aizstāt bez jebkādām problēmām. Mēs turpināsim paplašināt sadarbību.

Loksa Clothing Expert OÜ, Loksa Clothing Expert OÜ

Ļoti patīkams, uz klientu orientēts serviss  ????

Lasita Aken AS, Lasita Aken AS

Mūsu sadarbība ar Nuvalo Employ OÜ izdevās ļoti laba. Visi nolīgumi tika panākti ātri, un solījumus varēja dot droši. Bez kļūdām – lieliska sadarbības pieredze. Mūsu stingrs ieteikums ir nodibināt partnerību ar šo uzņēmumu. Liels paldies!

OÜ Dualteam, OÜ Dualteam